O nas

WEBCON jest polską firmą, która od 2006 roku tworzy oprogramowanie klasy Business Process Management (BPM) dla platformy Microsoft SharePoint. Autorski system WEBCON Business Process Suite wyróżnia się na rynku prezentując innowacyjną koncepcję technologiczną i biznesową. Jego rozbudowane możliwości, wysoka wydajność, skalowalność i elastyczność oraz wiedza i doświadczenie konsultantów firmy sprawiły, że rdzennie polski produkt wygrywa w największych krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstwach.

Połączenie szybkości reagowania na potrzeby biznesu oraz łatwości zarządzania produktem końcowym wdrożenia powoduje, że klienci WEBCON mogą automatyzować nawet najbardziej specyficzne procesy biznesowe w swoich firmach. Dokładnie te, które w ostatecznym rozrachunku decydują o ich przewadze konkurencyjnej. Zastosowanie WEBCON BPS pozwala stworzyć rozwiązane doskonale dopasowujące się do aktualnych potrzeb biznesu, które jednocześnie zapewnia znacznie niższy całkowity koszt posiadania (TCO) niż klasyczne systemy pisane ‘pod klucz’.

WEBCON BPS redefiniuje koncepcję wsparcia zarządzania przedsiębiorstwem przez systemy informatyczne wydatnie upraszczając wprowadzanie tzw. dobrych praktyk i zmian organizacyjnych.

Skontaktuj się z nami: www.webcon.pl/kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *