Kopiowanie linku elementu do schowka

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail
Dotyczy wersji 2020.1.3; autor: Michał Kastelik

 

W czasie codziennej pracy z WEBCON BPS bardzo często zachodzi potrzeba wysłania do innych współpracowników linków do określonego elementu obiegu. Do tej pory aby to zrobić należało skopiować adres elementu z paska adresu, umieścić w schowku, wkleić i przesłać dalej.

 

Wraz z wersją 2020.1.3 pojawiła się nowa funkcjonalność kopiowania linku do elementu, która jest dostępna bezpośrednio w interfejsie platformy pod nową ikoną.

Nowa funkcja jest dostępna w przeglądarkach desktopowych oraz mobilnych, aplikacji mobilnej dla platformy iOS oraz Android a także dodatkach WEBCON BPS dla MS Teams czy też Outlook.

 

Aby skopiować link do wyświetlanego elementu, wystarczy nacisnąć ikonkę. Zostanie wyświetlony komunikat o skopiowaniu linka do schowka, następnie wystarczy skopiować zawartość schowka np. do komunikatora lub wiadomości email.

 

Nowy sposób kopiowania linka do elementu przyśpiesza proces przekazywania informacji współpracownikom, pozwala także wykorzystać nowe możliwości współpracy w aplikacji MS Teams oraz systemach mobilnych.