O nas

WEBCON jest polską firmą, która od 2006 roku tworzy oprogramowanie klasy Business Process Management (BPM) dla platformy Microsoft SharePoint. Autorski system WEBCON Business Process Suite wyróżnia się na rynku prezentując innowacyjną koncepcję technologiczną i biznesową. Jego rozbudowane możliwości, wysoka wydajność, skalowalność i elastyczność oraz wiedza i doświadczenie konsultantów firmy sprawiły, że rdzennie polski produkt wygrywa w największych krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstwach.

Połączenie szybkości reagowania na potrzeby biznesu oraz łatwości zarządzania produktem końcowym wdrożenia powoduje, że klienci WEBCON mogą automatyzować nawet najbardziej specyficzne procesy biznesowe w swoich firmach. Dokładnie te, które w ostatecznym rozrachunku decydują o ich przewadze konkurencyjnej. Zastosowanie WEBCON BPS pozwala stworzyć rozwiązane doskonale dopasowujące się do aktualnych potrzeb biznesu, które jednocześnie zapewnia znacznie niższy całkowity koszt posiadania (TCO) niż klasyczne systemy pisane ‘pod klucz’.

WEBCON BPS redefiniuje koncepcję wsparcia zarządzania przedsiębiorstwem przez systemy informatyczne wydatnie upraszczając wprowadzanie tzw. dobrych praktyk i zmian organizacyjnych.

Skontaktuj się z nami: www.webcon.pl/kontakt

2 thoughts to “O nas”

 1. Cześć, przeszukałem tę bazę wiedzy, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

  Czy jest mozliwe stworzenie dokumentu pdf/word/html, gdzie w treści zmieścimy załączniki jpeg (załączone wcześniej przez użytkownika) i będą widoczne jako wklejone obrazy w tym dokumencie?

  Pozdrawiam

  1. Witam,
   w szablonie można zamieścić obrazek wykorzystując atrybut tekstowy przechowujący link do pliku (zwykły atrybut "Pojedynczy wiersz tekstu" w konfiguracji ustawiona opcja "obraz") – niestety w takim scenariuszu trzeba mieć mechanizm (np. SDK) który załączone pliki .jpg zamieści w sieci.

   Można też w szablonie zbudować kawałek HTML i odnieść się do adresu tych załączników bezpośrednio w bazie, ale to może nie zadziałać w każdym możliwym przypadku.

Dodaj komentarz